Vánoční překvapení

Publikováno dne 10. 12, 2023

Před Vánoci jsem si pro vás jako překvapení natočili nové EP "Sabina akusticky", z něhož jako první právě vychází singl Zvonkohra.
Vždycky jsem chtěla napsat vánoční písničku a loni jsem dostala inspiraci, vzala do ruky kytaru a song napsala. Většinou texty zpětně hodně upravuji, ale Zvonkohra byla ,,na první dobrou". Pak jsem ji nechala rok ladem, potřebovala se uležet stejně tak jako vánoční cukroví.

Na EP jsou celkem tři akustické písničky a na všechny jsme natočili video v prostorách Garage 22 - první řemeslné destilerii v Praze.
Poprvé jsem spolupracovala s Loony Creations a bylo to perfektní. Pro každou písničku kluci vytvořili jinou scénu, každé video je tedy autentické.

V novém roce odhodíme akustické kytary, vezmeme do rukou kytary elektrické, a zase to rozjedeme.

Jen až se trochu oteplí, vrhneme se na přípravy videoklipu k novému singlu. Natáčet budeme venku, tak musíme počkat, až roztaje sníh a bude nad nulou, abychom nezmrzli.:)

A v plánu je ještě jedna věc.. Pro mě strašně důležitá. Už odmala jsem snila o tom, že vydám knížku. V době pandemie, když jsem seděla doma, jsem se do psaní pustila. Jedná se o sbírku povídek a básní. Můžu prozradit, že jsem se nechala inspirovat E. A. Poem, který je mým oblíbeným spisovatelem pro svůj osobitý nádech děsivosti.

Společně s kmotry knížky ji na jaře pokřtíme a já budu fakt nejšťastnější, protože jsem o tom vždycky snila.:)

Přeju Vám všem krásné Vánoce a hlavně pohodu, užívejme si každou chvíli.:)

Pokaždé děkuji za rok, který končí a zároveň se těším na ten nový a na to, čím mě překvapí.

Hezky si užijte konec roku 2023 a těším se na Vás v tom dalším, který bude zase ještě o něco lepší než ten stávající.:)